ONDATRA katamarán

ONDATRA rybářský katamarán 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:19 990,00 Kč
Ušetříte - sleva:17.46% / 3 490,00 Kč
Dostupnost:skladem

Proč by si měl rybář vybrat katamarán Ondatra ?  

    Je skládací a zabere málo místa (taška – batoh 85x60x20), nabízí snadné skladování a přepravu.     
    Má pevný rám, který je schopen pojmout další zařízení.
    Je obratný a snadno se pohybuje dopředu, dozadu nebo se otáčí o 360 stupňů.
    Disponuje nastavitelným opěradlem a vy tak můžete dát sbohem své únavě.
    Disponuje moderními odnímatelnými válci z moderní PVC tkaniny s možností výměny.
    Díky praktické konstrukci budete rybám co nejblíže.
    Umožňuje snadné čištění, jelikož se nečistoty zanáší jenom minimálně.
    Nevyžaduje žádnou dodatečnou péči. 

Rozměry a hmotnost katamaránu

Složený katamarán má následující rozměry: 0,85 x 0,6 x 0,2 m a rozložený měří 2,8 x 1,35 m. Podrobnější rozměry a specifikace jsou uvedené v dokumentech, který lze stáhnout na našich webových stránkách.

Katamarán ve složení rámu, šedého válce a zelené kamufláže váží 11,5 kg. Oranžový katamarán váží 12,4 kg. Pádla mají hmotnost 1,8 kg. Další příslušenství následně upevněné na katamaránu zvýší celkovou hmotnost plaveckých prostředků.

Hustota PVC tkaniny

 Šedá a zelená výrobní tkanina PVC značky HYTex má hustotu ve výši 700 g/m². Tkanina PVC od výrobce SCANTARP má hustotu 650 g/m². Oranžová PVC tkanina od výrobce SCANTARP má hustotu 850 g/ m² a je s přídavkem polyuretanu, který zajišťuje vysokou odolnost proti oděru a zlepšuje pružnost při nízkých teplotách okolí.

Instalace motoru do katamaránu

Původní myšlenka katamaránu je jednoduchost, rychlost složení a snadnost používání na vodě. Katamarán je koncipován jako galantní loď a s pomocí vesel můžete snadno vyvinout rychlost 6 km / h, což je dostatečné pro rybáře. Nosník, motor či baterie vedou ke zvýšení hmotnosti a času montáže. I přesto jsme však poskytli možnost instalace motoru. K tomuto účelu je nutné zakoupit nosník, který je nainstalován na pravou nebo levou stranu katamaránu, a pevný střešní nosič pro vložení baterií. Tento způsob instalace elektrického motoru je výhodnější pro skládání a kontrolu ze strany motoru. Vyžaduje však vyšší provozní schopnosti. V případě, že pojedete na rozbouřené řece, musíte si dávat neustálý pozor. Testy s benzínovým motorem se neprovádí. V tomto ohledu nedoporučujeme benzínový motor pro katamarán. Na této oblasti stále pracujeme.

Obsah kompletu

Základní balíček zahrnuje samotný katamarán (skládací rám s nastavitelným opěradlem a 2 válce připevněné k rámu), 2 skládací vesla (každá lopatka se skládá ze tří komponent). Jakýkoliv oblíbený doplněk si za poplatek můžete přidat do svého katamaránu.

 

« zpět